Sklep internetowy
Piece akumulacyjne
Ogrzewanie elektryczne
Ogrzewanie gazowe
kominki gazowe zerwnętrzne
kominki gazowe werwnętrzne
Kominki elektryczne
Kominki
Kominki edilKamin
Kominki lotus
Kominki Dovre
Kominki Jotul
Kominki kratki
Kominki Stovax
Kominki Bef Home
Klimatyzatory
Promienniki przemysłowe
Nagrzewnice przemysłowe
Kurtyny powietrzne
Kolektory słoneczne
Pompy ciepła
Pompy ciepła do c.w.u.
Pompy ciepła do basenów
Rekuperatory
Ciepła woda
Fotowoltanika
Osuszacze
Dofinansowania
Wyprzedaż
Kontakt
Ogrzewanie kościołów
Bank Ochrony Środowiska
Świadectwa energetyczne
Przykładowe instalacje
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Potrzebujesz pomocy? Szukasz informacji? Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje obawy i doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

Kominki STOVAX-GAZCO

 

Stovax Gazco

 

Wybierając produkty Gazco masz zagwarantowaną jakość i technologię. Gazco produkuje nowoczesne kominki wiszące i grzejniki tradycyjne, stosując przełomową technologię efektu płomieni. Gazco jest częścią firmy Stovax, oferującą luksusowe wyroby jakimi są piecyki i kominki opalane drewnem i węglem, jak i również gazowe oraz elektryczne.
Gazco posiada certyfikat ISO9001. Nasz rygorystyczny system kontroli jakości zapewnia, że wszystkie urządzenia spełniają Brytyjskie Normy Bezpieczeństwa a także ścisłe wymagania Unii Europejskiej. Wszystkie kominki i piecyki z katalogu posiadają znak CE, co oznacza, że zostały one obiektywnie przetestowane według standardów europejskich.
Nasze laboratoria badawcze i rozwojowe są jednymi z najbardziej zaawansowanych w branży i dają pewność, że każde nowe rozwiązanie techniczne jest obecne w naszych produktach.

 

Film o serii kominków opalanych drewnem Riva Studio
 
Autoryzacja
 
Studio Sorrento
 
 
 
 
Bardzo dbamy o to aby nasze piecyki i kominki były konstruowane, testowane i produkowane zgodnie z najlepszymi z możliwych normami jakości i bezpieczeństwa. Wymagamy od naszych przedstawicieli sprzedaży produktów na wysokim poziomie oraz ich instalacji we właściwy sposób zapewniając naszym klientom bezproblemowe użytkowanie i satysfakcje z naszych produków od momentu zakupu. Dlatego nasze produkty są dostępne jedynie u wyselekcjonowanych i doświadczonych sprzedawców, którzy zaprezentują wybrane modele w swoich odpowiednio wyposażonych salonach sprzedaży, omówią z każdym klientem indywidualne wymagania, aspekty techniczne, jak na przykład wyliczenie ilości ciepła dla danego pomieszczenia, jak również właściwie doradzą klinetowi jaki model będzie najodpowiedniejszy dla jego domu. Nasi sprzedawcy będą mogli także udzielić rady w kwestiach instalacji oraz ewentualnego przyszłego serwisowania urządzenia.
 
certyfikat