Sklep internetowy
Piece akumulacyjne
Ogrzewanie elektryczne
Ogrzewanie gazowe
kominki gazowe zerwnętrzne
kominki gazowe werwnętrzne
Kominki elektryczne
Kominki Dimplex
Kominki Faber
Kominki Stovax
Kominki Classic Flame
Kominki
Klimatyzatory
Promienniki przemysłowe
Nagrzewnice przemysłowe
Kurtyny powietrzne
Kolektory słoneczne
Pompy ciepła
Pompy ciepła do c.w.u.
Pompy ciepła do basenów
Rekuperatory
Ciepła woda
Fotowoltanika
Osuszacze
Dofinansowania
Wyprzedaż
Kontakt
Ogrzewanie kościołów
Bank Ochrony Środowiska
Świadectwa energetyczne
Przykładowe instalacje
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Potrzebujesz pomocy? Szukasz informacji? Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje obawy i doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

Kominki Classic Flame LED

NAJBARDZIEJ REALISTYCZNY EFEKT PŁOMIENIA

classicflame

 

Grzanie strefowe z kominkami ClassicFlame jest łatwe i oszczędne. Kominki elektryczne nie potrzebują wentylacji i nie tworzą ciągu kominowego, który schładza pomieszczenie w przypadku kominków na gaz i drewno. Ciepłe i czyste powietrze zostaje w pomieszczeniu.

 

OSZCZĘDNE GRZANIE STREFOWE
Żaden z naszych kominków nie wytwarza sadzy i popiołu, wyłącznie ciepło i świeże powietrze. Osoby mające alergię, chore na astmę, mogą bez obaw cieszyć się powietrzem ogrzanym za pomocą kominków ClassicFlame. Żadne substancje niebezpieczne lub drażniące nie są wytwarzane.

 
classicflame
 
JAKOŚĆ POWIETRZA
Kominki ClassicFlame nie wymagają dodatkowej wentylacji i są łatwe w użyciu. Po rozpakowaniu wystarczy podłączyć do gniazdka i cieszyć się kominkiem.
 

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Kominki elektryczne ClassicFlame pozwalają cieszyć się blaskiem i atmosferą ognia przez cały rok, przez wszystkie pory roku. Wiosną i latem możemy korzystać z kominka bez konieczności grzania, co jest niemożliwe w kominkach na drewno lub gaz.

 
 

PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA PRZEZ CAŁY ROK
Koniec z rąbaniem i składowaniem drewna. Nie musisz martwić się o odpowiednie zapasy, aby przetrwać zimę, ani wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na ich uzupełnianie. Zostaw rąbanie drwalom i usiądz wygodnie przy elektrycznym kominku ClassicFlame.

 
NIE POTRZEBA DREWNA
Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania kominka. Żywotność diod LED wynosi aż 100.000 godzin, czyli ponad 11 lat. Pobór energii przez płomień wynosi tylko 11,2W czyli mniej niż 1 grosz na godzinę. Brak rtęci w diodach LED sprzyja redukcji emisji gazów cieplarnianych. Emitując w przybliżeniu 90% mniej ciepła niż zwykła żarówka, diody LED pozostają chłodne w dotyku.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ
Brak ognia, niebezpiecznych zapalników i łatwopalnych gazów gwarantuje bezpieczeństwo. Przedni panel szklany nie nagrzewa się.