Piece akumulacyjne
Ogrzewanie elektryczne
Ogrzewanie gazowe
kominki gazowe zerwnętrzne
kominki gazowe werwnętrzne
Kominki elektryczne
Kominki
Klimatyzatory
Klimatyzatory przenośne
Klimatyzatory Fujitsu
Klimatyzatory PANASONIC
Klimatyzatory REMKO
Klimatyzatory AIRWELL
Klimatyzatory LG
Klimatyzatory Desa
Klimatyzatory Daikin
Klimatyzery - Master
Klimatyzatory Samsung
Klimatyzatory Sharp
Promienniki przemysłowe
Nagrzewnice przemysłowe
Kurtyny powietrzne
Kolektory słoneczne
Pompy ciepła
Pompy ciepła do c.w.u.
Pompy ciepła do basenów
Rekuperatory
Ciepła woda
Fotowoltanika
Osuszacze
Dofinansowania
Wyprzedaż
Kontakt
Ogrzewanie kościołów
Bank Ochrony Środowiska
Świadectwa energetyczne
Przykładowe instalacje
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Potrzebujesz pomocy? Szukasz informacji? Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje obawy i doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 
Klimatyzatory
 
Klimatyzatory przenośne
 
SPOSOBY INSTALACJI
Instalacja
 
 
 

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE
 

 
 

SPLITY
 

 
 
 

MULTI-SPLITY
 

 
 

KASETONOWE
 

 
 
 

Klimatyzatory ścienne to jednostki tzw. typu split (dwuczęściowe), które łączą w sobie małe wymiary z dużą wydajnością i cichą pracą. Instaluje się je na ścianie w niewielkiej odległości od sufitu. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, a sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi jednostkami instalowanymi w biurach i mieszkaniach, gdyż charakteryzują się wyjątkową estetyką i bardzo atrakcyjną ceną. Ze względu na swoją popularność posiadają najbardziej ze wszystkich modeli rozbudowaną automatykę. Dzięki temu praktycznie nie istnieją miejsca, w których nie można by zastosować klimatyzatorów ściennych.

 
Klimatyzatory okienne to jednostki monoblokowe, które umożliwiają centralną dystrybucję powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie. Są to jednostki które nie wymagają długotrwałych prac montażowych, gdyż ich instalowanie ogranicza się wyłącznie do osadzenia w otworze okiennym lub w murze. Urządzenia te cieszą się niezwykła popularnością, gdyż dzięki swej niezwykle atrakcyjnej cenie są dostępne prawie dla wszystkich. W Polsce głównym zastosowaniem klimatyzatorów monoblokowych jest klimatyzowanie pomieszczeń w których nie jest wymagane zachowanie bezwzględnej ciszy. Są to zarówno pomieszczenia biurowe jak i sklepy, kioski, magazyny, itp. Modele okienne są proste w obsłudze, zaś ich wąska obudowa nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu.