Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie gazowe \ Grzejniki płytowe 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie gazowe \ Grzejniki płytowe


Grzejniki płytowe PURMO

Nowoczesny grzejnik do salonu. Dlaczego grzejnik płytowy Purmo?

Jakość

Najważniejszą cechą wyróżniającą nasze produkty jest ich niekwestionowana bardzo wysoka jakość. Nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych produktów czuwa kilkunastu inspektorów oraz zintegrowany system zarządzania ISO 9001 i ISO 14001 kontrolowany przez British Standards Institution Quality Assurance.
Podwójne malowanie grzejników metodą kataforezy (podkładowe) i napylania elektrostatycznego (końcowe), gwarantuje uzyskanie powłoki lakierniczej o najwyższej trwałości i jakości. Metoda ta jest obecnie powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym do malowania karoserii samochodowych.

Estetyka

Grzejniki płytowe Purmo są estetyczne i idealnie komponują się do wyglądu pomieszczeń w których są zainstalowane. Oprócz grzejników z profilowaną płytą czołową, szczególnie wymagający klienci mogą wybrać grzejnik z gładką płytą przednią Purmo Plan.
Grzejniki standardowo malowane są w kolorze białym RAL 9010. Na życzenie klienta mogą być dostarczone także w jednym z 48 innych kolorów z palety RAL.

Dostępność

Purmo jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku i posiada największą sieć dystrybucji w Polsce. Ponad 250 autoryzowanych dealerów, które dostarczają grzejniki do ponad 3000 sklepów gwarantuje możliwość zakupu grzejnika niemal w każdym mieście w Polsce. Dzięki produkcji dużej liczby grzejników oferujemy w ciągłej sprzedaży nie tylko grzejniki typowe, ale również nietypowe w sumie ponad 1000 różnych wielkości.

Uniwersalność

Grzejniki Purmo można stosować zarówno w jednorurowych jak i dwururowych instalacjach centralnego ogrzewania. W zależności od typu grzejnika można je podłączyć do instalacji w wielu wariantach a szczególnie w modnym ostatnio podłączeniu od dołu wyprowadzonym ze ściany.
Szeroka gama produktów pozwala dostosować odpowiednią wysokość, długość, szerokość i moc grzejnika do każdego pomieszczenia.
Dla pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higienicznych oferujemy grzejniki bez osłon i elementów konwekcyjnych typ Purmo P i Purmo PV, które posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

Gwarancja

Ciągłe udoskonalanie procesu produkcji i wysoka jakość grzejników umożliwiła przedłużenie okresu gwarancji. Od 1999 roku jako jedna z nielicznych firma nasza udziela 6-letniej gwarancji na grzejniki płytowe Purmo.


Sposoby zasilania

Purmo C - zasilane z boku

Purmo V - zasilane z dołu lub z boku

Purmo P - zasilane z boku

Purmo PV - zasilane z dołu lub z boku 

Purmo Plan - zasilane z dołu lub z boku
© 2019